Apie mane

žvilgsnis į užkulisius

Esu Augustina - kasdienių nuotykių ieškotoja

Man labai patinka atrasti grožį mažuose dalykuose. Ir, matyt, esu beviltiška romantikė, bet man ypač patinka atrasti grožį įsimylėjusiuose žmonėse! Būtent todėl ir pasirinkau porų fotografavimo kelią - kai jūs vienas į kitą žiūrit, paimat vienas kitą už rankos - būnate patys tikriausi jūs - aš kartu išgyvenu visas gražiausias, kasdieniškas meilės istorijas. Nerealus darbas, galiu pasakyti! O šiaip esu visiška optimistė ir dievinu žmones. Turiu nerealų vyrą ir šunį. Myliu knygas ir keliones. Renkuosi vasarą geriau nei žiemą. Ir labiausiai mėgstu rugpjūtį - tai toks mėnesis, kaip visi būname labiau įsimylėję - gyvenimą, svajones, vienas kitą.

Aš ir fotografija

Kad ir kaip banaliai skambėtų – menas mane supo nuo mažumės ir kitame amplua savęs niekada neįsivaizdavau. Mano senelis buvo fotografas, tad krūvos objektyvų ir juodasis kambarys, regis, buvo kiekvienuose namuose esantys ir savaime suprantami dalykai. Viską dokumentuoti buvo taip pat kasdieniška kaip valgyti. Ir kiek save pamenu visada turėjau fotoaparatą, bet 14-kos, kai kitos mergaitės gimtadieniams gaudavo papuošalus ir sukneles, aš gavau pirmąjį tikrai jau savo veidrodinį fotoaparatą. Keisčiausia – nei tuo metu, nei kiek vėliau nesvarsčiau fotografijos kaip gyvenimo kelio – veikiau kažką labai neatsiejamą nuo savęs. Na, ir baigus mokslus įstojau į Vaizduojamojo meno studijas užsienyje, kur tarp kitų disciplinų mokiausi ir fotografijos. Čia išrykėjo, jog mano myliniausias subjektas yra žmogus aplinkoje. O po studijų dar tiksliau supratau, jog iš tiesų tas subjektas žmogaus meilė. Visokia meilė – meilė gamtai, tėvams ir vaikams, gyvūnams, knygoms, draugui ar antrąjai pusei. Tas akių sužibėjimas kai žmogus kalba ar mato tai ką myli. Kažkas tokio, kas širdį akimirkai sustabdo! Ir čia į mano gyvenimą ėmė plūsti įsimylėjėliai, o kai išdrįsau fotografuoti vestuves, supratau, kad turbūt niekur nėra didesnės meilės koncentracijos nei laimingiausioje žmonių gyvenimo dienoje!

Taip pačius nerealiausius įsimylėjelius fotografuoju nuo 2016 metų.

Lovers in August?

Mano vardas labai tiesiogiai asocijuojasi su rugpjūčiu – August. Nežinau dėl to ar ne, bet rugpjūtis mano mėgstamiausias mėnuo. Ir kas gali būti geriau už šiltą ir nerūpesntigą, jau nurimusios vasaros vakarą, kai du įsimylėjeliai vienas kito glėbyje palydi saulę. Vėjas švelniai kedena plaukus, o prisilietimai siunčia kūnu šiurpuliukus. Šis vaizdinys ir kartu mano pačios prisiminimas pagimdė LOVERS IN AUGUST.