Patarimai jaunajam

kad viskas būtų tobula!

Apranga

KOSTIUMAS
Nors vyrui kostiumą daugeliu atveju lengviau išsirinkti nei nuotakai suknelę, tačiau verta „papinterestinti“ ir išsirinkti norimą stilių ir spalvą, nes dabar jų begalė!
Krislelis apmąstymui – jei kostiumas tau nėra įprastas drabužis, kartu aptarkite savo vestuvių (ir nuotakos suknelės) stilių, gal visai ne kostiumo tau reikia? Laisvėjant šventės stilistikai ir nuotaikai, laisvos kelnės su petnešomis ir marškiniai, odinės kelnės ir baikerio švarkas ar net kiltas yra išskirtinis geras skonis!

MARŠKINIŲ SPALVA
Renkantis baltos spalvos marškinius, ypač svarbu atkreipti dėmesį į spalvos toną. SVARBIAUSIA, kad jis sutaptų su nuotakos suknelės spalvos tonu. Nebūtinai spalva turi būti identiška – svarbu tono šiltumas.
Balta spalva turi tūkstančius atspalvių, o kad atrodytų dailiai nuotraukose, ji turi būti šilto tono (šalti tonai kitaip atspindi šviesą ir nuotraukose atrodo melsvai). Dažniausiai rinkoje varijuoja pieno baltumo ir sniego baltumo tonai. Pastarasis yra šaltas, tad jo reikėtų vengti.

LIEMENĖ
Jei svarstai, ar reikia, ar ne – REIKIA. Ne tik suteikia žavesio, bet esant karštai dienai – nusimetęs švarką ir paraitojęs rankoves atrodysi klasiškai! Tikras išsigelbėjimas!

VESTUVIŲ APRANGĄ GALIMA ĮSIGYTI:

  • Suit Supply
  • LOOIS
  • Aprangos kodas
  • Elitman
  • Men’s Choice

Aksesuarai

IDĖJOS PILNAM ĮVAIZDŽIUI:
Fotosesijos metu dailiai atrodo aksesuarai:

  • Varlytė / kaklaraištis

  • Sąsagos

  • Laikrodis

  • Fantazija (kostiumo nosinaitė)
  • Žaismingos kojinės (jei dera prie įvaizdžio)

AKINIAI NUO SAULĖS:
Ne tik stiliaus dalis, bet ir super gelbsti nuo surauktų kaktų saulėtą šventės dieną!

Grimas ir plaukai

GRIMAS
Jaunikiui reikia šiek tiek grimo. Jis neturi matytis ar atkreipti dėmesį. Tiesiog reikia nedidelio papudravimo, kad oda atrodytų vientisesnė, nesimatytų odos riebumo, spuogelių ar raudonio. Nuotakos veidas būna “iščiustytas”, o vyras be grimo šalia jos atrodo prastai.

PLAUKAI IR BARZDA
Tiek šukuosenos sutvarkymui, tiek barzdos formavimui ir dailinimui būtinai kreipkis į profesionalus, ir šiuos vizitus atlik vestuvių rytą.

Detalės

MARŠKINIŲ LAIKIKLIAI
Kur marškiniai, ten ir neatsiejama problema – jie išsitraukia iš kelnių po kiekvieno ekspresyvesnio judesio ar atsisėdimo, net ir su laiku –  savaime. Yra porų, kurios tiesiog negali žiūrėti į nuotraukas, jei jose matosi išlindę marškiniai, ir jei fotosesijos metu  galime skirti dėmesio marškinių kamšymui, kitose šventės dalyse tai gali tapti problema. Jei šioje situacijoje atpažįsti save – verta apsvarstyti marškinių laikiklius. 

KIŠENĖS
Vestuvių dieną kelnių kišenėse jokių telefonų, raktų ar rašiklių! Visa tai labai prastai atrodys nuotraukose. Be viso to galima apsieiti, o telefoną blogiausiu atveju galima įsidėti į vidinę švarko kišenę.

BATAI
Nors vyrų kojos lengviau atlaiko naujų batų išbandymus, bet pasirūpink minkštais pleistrais – visada geriau diskomforto nejausti.

Sėkmės pasiruošime!